PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779}
7,4 72 906
ocen
7,4 10 1 72906
6,6 9
ocen krytyków
Tarzan
powrót do forum filmu Tarzan

Dlaczego nie miał brody? xD

użytkownik usunięty

Dlaczego tarzan nie miał brody? Czym by się golił w dżungli? Wiem, że to banalne pytanie, bo w końcu to bajka, ale ...

toć miał ostrze, musiał się nim golić - tak musi być wygodniej xD

ocenił(a) film na 8

A jak to jest możliwe, że miał dokładne proporcje pana Arnolda Schwarzeneggera? Jak pakerstwo jest możliwe, to brak brody też - bo kulturyści golą się od stóp do głów.

TangoAndWaltz

Heheheh Nie pakerstwo, tylko skakał po drzewach, biegał, walczył, polował - przecież żył cały czas w dziczy właśnie :). Pierwszy lepszy robotnik budowlany musi mieć odrobinę mięsni, a Tarzan zapierdzielał ostro fizycznie 24 na dobę;)
A co do golenia, moze był jeszcze młody i miał 18, 19 lat - niektórzy faceci w tak młodym wieku nie mają bród, najwyżej dwa trzy kłaczki ;). Zwłaszcza, ze nie miał też włosów na klacie, a trudno kogo jak kogo ale Tarzana podejdrzewać o bycie metro ;)

ocenił(a) film na 8

Może miał indiańskie geny :P

ocenił(a) film na 10

Są mężczyźni bez bród, ale też się nad tym zastanawiałąm :P Według mnie jest to jedna z najlepszych postaci męskich P

użytkownik usunięty

Broda to jeszcze...on nie ma wlosow pod pachami...

Hahaha, dobra rozkmina. Pofilozofowuję na ten temat przy piwie.

ocenił(a) film na 10

Wchodzę na ten temat i najpierw się śmieję, a potem.... kurde- macie rację !!!
No to mam wieczór z głowy bo będę się nad tym zastanawiała!
W ogóle to Tarzan oprócz głowy nie ma nigdzie włosów, no chyba, że .... ;) 3:) ( przepraszam, nie mogłam się oprzeć, ale jak na bajkę animowaną, to główny bohater jest aż nader przystojny xD )

ocenił(a) film na 8

A dlaczego Tarzan nosil przepaske skoro wychowywal sie wsrod malp? Czy nie powinnien chodzic na waleta xd? Jak kopac to do wnetrza ziemi xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones