PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779}
7,4 72 895
ocen
7,4 10 1 72895
6,6 9
ocen krytyków
Tarzan
powrót do forum filmu Tarzan

Cześć. Czy wiecie skąd można dostać soundtrack z tej fajowej bajki ?? Chodzi mi oczywiście o płytę w polskim wykonaniu. W sklepach internetowych szukałem i nigdzie nie było, na sieci p2p też nie :( Help.

ocenił(a) film na 10
milek_mg

Bo jej po prostu nie wydali (kiepski polski wokal, rozumiesz ;) ). Jeżeli chcesz mieć piosenki musisz je zgrać z filmu. Jeśli chcesz napisz do mnie i to zrobię: disneygirl35#poczta.onet.pl

użytkownik usunięty
Disneygirl

hej ktos wie gdie jest poski soundtrack

Wejdź na stronę: mp3.teledyski.info i wpisz w wyszukiwarce Tarzan. Jest tam dużo stron pod tym hasłem. Przesuwaj je a znajdziesz niektóre w polskiej wersji. Ja tak ściągnołęm Two Worlds, Son of Man, Srasch the Camp (nie wiem czy tak się to piszę)

Disneygirl

Chyba ci się uszy na chje pozamieniały że śmiesz pisać coś takiego, polski wokal do Tarzana to jest absolutna epickość i niesamowita strata że Paweł nie nagrywał więcej piosenek do Disneya, jego miękkość i barwa głosu świetnie pasuje do emocji jakie daje Disney.

milek_mg

Ja też szukałam polskiej wersji soundtracka...I trafiłam tu ;) Cóż...szkoda, że nie została wydana... Ale czy ktoś zna może nazwisko wokalisty, który wykonuje piosenki w polskiej wersji?

Shermeen

Piosenki w polskiej wersji śpiewa Paweł Hartlieb, jeżeli się nie mylę. ^^

hostica

Bardzo dziękuję za odpowiedź :>
Pozdrawiam :]

ocenił(a) film na 8
Shermeen

Ma ktoś polski soundtrack, tzn zgrane z filmu?

milek_mg

ulub.pl ... ja stamtąd ściągałam ;p

ocenił(a) film na 8
milek_mg

Na youtube poszukaj, i ściągnij jako mp3 :D
(google+ youtube online mp3 downloader)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones