Joanna Wizmur

Joanna Dziuba

8,2
3 703 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Joanna Wizmur

Racja, niech zajmie pierwsze miejsce w rankingu. Tylko dlatego, że zmarła dajmy jej 10/10. Przecież to genialna aktorka była ?!

Zandarm

I znowu się dzieci przyczepiają do rankingu i znowu ci "Prawi" będą rzucać na nich bluzgami... Powinni usunąć te głupie nic nie warte rankingi. Moze wtedy byłby spokój...

użytkownik usunięty
Kalafiores

przykre sa takie wypowiedzi... :(
wielka strata dla swiata dubbingu... www.dubbing.pl
[*]

Właśnie, wielka strata :( Kto nam będzie teraz dubbing reżyserował? Bez niej pewnie nie będzie już tak samo.
Rankingi się nie liczą, ważniejsza jest pamięć!

maricla

Przykro :( dopiero dzisiaj sie dowiedziałem, nie wiedziałem, że Joanna Wizmur nie żyje. Świetny głos miała.

użytkownik usunięty
Zandarm

gratuluję tak spapranego mózgu, tak obawiającego się o ten beznadziejny i nic nie wnoszący ranking. szybkiego powrotu do zdrowia życzę

Czy naprawdę nikt tu nie wyczuwa w wypowiedzi Żandarma sarkazmu ?

Ultor

o-kurwa-no-ja-cie-nie-pierdole!! cóż za zajebisty sarkazm, normalnie śmiać mi się chce z tego żandarma (swoją drogą beznadziejny nick i jeszcze gorszy avatar, gardze tym fuinesem czy jak mu tam)

Zandarm

najbardziej przykre jest to że niby dorosły użytkownik przejmuje sie takimi bzdetami, wracaj na forum swojego żandarma przydupasie i nie pisz więcej takich idiotyzmów bo żal mi się ciebie robi jak to czytam, kobieta miała ogromny wkład w rozwój polskiego dubbingu, przypadkowo sprawdziłem jej profil i nie mogłem uwierzyć że na jej profilu są pokazane dwie daty, takie pajace jak ty będą pewnie jej dawać 1 bo jak to qrwa możliwe żeby była w pierwszej 100 reżyserów???? cieszy mnie przynajmniej fakt, że prócz ciebie i ultora każdy napisał coś dobrego o niej.

niepozdrawiam

rpd0

Mam czuć się urażony ? Mam 15 lat :P Spadaj, nie jestem przydupasem Żandarma, nie pochwalam tego co napisał (mimo, że jakaś prawda w tym jest), ale czuję się jedynym który zrozumiał jego tekst.

"kobieta miała ogromny wkład w rozwój polskiego dubbingu"

Tylko fajnie, że przed jej śmiercią było na tym forum taaaak dużo wpisów.

Ultor

No i co z tego, że nie było tak wielu wpisów? Takie są realia, taki jest świat... Aż się chce zanucić "Michael jackson is dead, don't pretend you give a nananana".

Do Żandarma:
Co Cię obchodzi, że statystyczna Kamila dała 10/10? Chyba miała do tego prawo.

I to nie jest tak,że uważam iż obecność aktorów z Dr House np. to nie jest nieporozumienie... Może i jest... Jeśli brać pod uwagę warsztat. Warto jednak sobie zdać sprawę, że wbrew ambicjom itp., to jest ranking POPULARNOŚCI.

ms_rosencrantz

Obecność w top100. Nie chciałam posługiwać się przykładem Joanny Wizmur, bo jej obecność da się obronić, a ponadto wychowałam się na jej pracy i doceniam ją.

ms_rosencrantz

Jako Dexter wymiatała ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones