Joanna Wizmur

Joanna Dziuba

8,2
3 703 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Joanna Wizmur

na tym świecie. Przykro znowu i smutno. Spokój jej duszy

zygmaj

[*][*] bardzo, bardzo przykre...kto teraz będzie takim świetnym reżyserem dubbingu?

zygmaj

Znalem Asie bardzo dobrze - to byla fantastyczna kobieta. Pelna humoru i optymizmu, wiedziala czego od aktora wymagac i potrafila wytlumaczyc osobie w studiu czego od niej oczekuje. A jej cierpliwosc do dzieci dubbingujacych w studiu, kiedy to maluchom ktore nie umialy czytac trzeba bylo wytlumaczyc co i w jakiej ekspresji maja powiedziec.
Szkoda naprawde ze juz nie ma jej wsrod nas :( Bedziemy o tobie pamietac Asiu i wierze ze sie spotkamy kiedys po drugiej stronie ....

www_dubbing_pl

Trudno uwierzyć. Kto teraz tak dobrze jak ona wyrezyseruje dubbing do Shreka? Jestem w szoku.

zygmaj

Gdy odchodzą ważne osoby świat traci swoje barwy. W moim przypadku świat stracił wiele barw gdyż to co nadawało kolory mojemu światu tworzyła także pani Joanna Wizmur.

zygmaj

Przez tyle lat słyszałem podczas czytania napisów końcowych "Joanna Wizmur " a dopiero teraz po Jej śmeirci zobaczyłem jak wygląda.
Smutno będzie bez tej Pani w światku polskiego dubbingu :/

zygmaj

To niewątpliwie wielka strata dla świata filmów ;( niezwykła kobieta, która znała się na swojej robocie. Bedzie nam jej brakowało...

zygmaj

Jak czytałem coraz niżej jej filmografię, to coraz smutniej... Naprawdę wiele z tych filmów widziałem :( [*]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones