Joanna Wizmur

Joanna Dziuba

8,2
3 698 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Joanna Wizmur

Dla mnie pani Joanna już na zawsze pozostanie Dexterem :) Jest świetna w tej roli...

kamo

To może byłby ktoś tak miły i zechciał mnie oświecić, bo, jak na razie nie mogę znaleść - kto odpowiada za polski głos Dee Dee w Laboratorum Dextera ? :)

cOOba

Z Wikipedii:
W roli Dee Dee: W pierwszej serii Beata Wyrąbkiewicz, później Joanna Węgrzynowska-Cybińska

daref

Wiem, że po ponad roku odpowiadać to dosyć śmieszne, ale przypadkiem trafiłem na ten temat właśnie teraz [powód był bardzo przykry, jakim było odejście Pani Joanny]. Za odpowiedź oczywiście bardzo dziękuję. Beatę Wyrąbkiewicz znałem (i znam) co prawda głównie jako aktorkę musicalową [najpierw natknąłem się na Nią, o ile dobrze pamiętam, w MDM-ie Manna & Materny], ale nie pamiętałem, że zajmowała się również dubbingiem [dopiero teraz odnalazłem Jej udział w Johnym Bravo w roli Suzie - pamiętam Jej głos - dodawała postaci niewątpliwego uroku :)]. Co do drugiej z wymienionych Pań to niestety nic mi na myśl nie przychodzi - nie kojarzę bowiem ani twarzy [patrząc na zdjęcie], ani nawet głosu. Raz jeszcze dziękuję za podpowiedź - choć tak późno to niemniej serdecznie :)

kamo

Zgodzę się w Dexterze ona jest super!! Ale dobra jest jako Terk w Tarzanie :D

Ziom_PL

Ja doskonale pamietam głos pani Joanny w serialu "Przyjaciele". Podkładała głos pod Phoebe. Kilka pierwszych serii z dubbingiem emitował dawno temu Canal +

użytkownik usunięty
Telewidz

Bart Simpson, Dexter, Babe, Elroy...ehh...dlugo mozna by wymieniac...przede wszystkim doskonaly rezyser dubb (Shrek chociazby)... [*]

kamo

Jeśli powstaną nowe odcinki Laboratorium Dextera to kto tym razem użyczy głosu Dexterowi jak już nie pani Joanna Wizmur? :-(

użytkownik usunięty
barszym53

Hmm... RJ-owi z "Wróżków chrzestnych" po śmierci Joanny Wizmur głosu użyczyła Brygida Turowska... Ale to już nie to samo.

użytkownik usunięty
kamo

Omelette du fromage

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones